O MNIE

Nazywam się Agnieszka Bolek, jestem fotografką, projektantką graficzną i założycielką Studia IMAGA. Fotografia i grafika to moje dwie największe pasje, które towarzyszą mi odkąd sięgam pamięcią. W pewnym momencie poza frajdą zaczęły mi przynosić zarobki, dzięki czemu moje hobby mogło przerodzić się w sposób na życie. 
FOTOGRAFIA– opanowałam jej szczególną i specyficzną dziedzinę- fotografię dłoni. Specjalizuję się w fotografii produktowej i portretowej. Często łączę umiejętność fotografowania dłoni w celu zaprezentowania dowolnego produktu- zdjęcia są wówczas jeszcze ciekawsze, nabierają dynamiki, życia. Zajmuję się również fotografią modową. Na co dzień wykonuję sesje zdjęciowe dla znanych, dużych firm na potrzeby ich sklepów internetowych, kampanii reklamowych, a także mediów społecznościowych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i szlifuję umiejętności. Biorę udział w kursach, warsztatach i różnego rodzaju wydarzeniach fotograficznych, by cały czas być na bieżąco i aby ustawicznie podnosić swoje kompetencje. Miałam przyjemność i zaszczyt uczyć się m.in. fotografii produktowej i portretowej od tak znakomitych fotografów, jak Marta Wojtal – znana fotografka gwiazd, Paweł Napieraj – fotograf łódzkiej ASP, Radosław Rędzikowski – autor niezliczonych okładek magazynów z branży beauty.
Uwielbiam samodzielnie tworzyć scenografie do zdjęć, także dodatki handmade, daje mi to ogromne pole do zaspokojenia mojej artystycznej duszy i rozwoju kreatywności. Najbardziej lubię sesje, podczas których mogę puścić wodzę fantazji, ale potrafię także okiełznać swoje artystyczne zapędy i dostosować się do komercyjnych wymogów. Do każdego zadania podchodzę z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Nigdy nie chcę poprzestawać na zdjęciach, które nie satysfakcjonują mnie w pełni, zawsze dążę do maksymalnie dobrego rezultatu w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki temu mogę spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszę się zarówno na sesje, które mam już w małym paluszku, jak i te, które stanowią dla mnie nowe wyzwanie.
GRAFIKA KOMPUTEROWA– ukończyłam studia podyplomowe z zakresu projektowania graficznego, gdyż po zdobyciu tytułu magistra socjologii postanowiłam pójść za głosem serca i zaspokoić pragnienia mojej artystycznej duszy. Przez większość czasu realizowałam zlecenia graficzne jako freelancer. Doświadczenie, które zdobyłam w ten sposób pozwoliło mi zasilić szeregi renomowanej łódzkiej agencji reklamowej. To sprawiło, że moja wiedza i umiejętności poszybowały na tyle wysoko, bym mogła wznieść się na następny poziom. Teraz czuję się pewnie zarówno w świecie grafiki internetowej, jak i tej, która trochę bardziej przyspiesza bicie serca- przygotowywanej do druku. Jestem otwarta na nowe wyzwania i na to, co przyniesie przyszłość. Jedno jest pewne- będzie KREATYWNIE!
 
 
Zapraszam serdecznie do współpracy!